Ściany urnowe – sposób na pochówek

ściany urnowe - kamieniarstwo-zajac.pl

Ściany urnowe – sposób na pochówek

Ściany urnowe są budowane na wielu cmentarzach. Pozwalają zaoszczędzić miejsce, które byłoby wykorzystane na budowę nagrobków. Miejsce do pochówku w ścianie urnowej jest tańsze i eliminuje potrzebę projektu i budowy nagrobka czy zamawiania na niego nowej tablicy. Dla osób, które wybierają kremację, ściana urnowa jest więc najlepszym rozwiązaniem. Mogą one skorzystać z gotowego kolumbarium, jak i zamówić budowę ściany urnowej jako grobowca rodzinnego – z chęcią wykonamy projekt oraz go zrealizujemy.

Tańsze rozwiązanie na pochówek

Tak naprawdę pogrzeb urnowy jest do 15% tańszy niż zwykły, z trumną. Oszczędności widać już podczas zakupu nagrobka, urnę można bowiem pochować w gotowej ścianie urnowej albo zamówić mniejszy i tańszy nagrobek. Coraz większy jest też wybór urn, można je dopasować do osobistych preferencji. Poza tym zdarzają się nagłe sytuacje, w których miejsce pochówku musi zostać od razu ustalone. Jeśli nie zaplanowano go wcześniej, trzeba skorzystać z tego, co oferuje cmentarz. W takiej sytuacji, najlepszą opcją jest wykupienie miejsca w gotowym kolumbarium.

Ściany urnowe – najnowsza forma nagrobka

O tym, jak wykonywane są groby urnowe, pisaliśmy w poprzednim artykule http://kamieniarstwo-zajac.pl/jak-wykonywane-sa-groby-urnowe/. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych projektów zrealizować w najdrobniejszych szczegółach. W szczególności jeśli chodzi o nagrobki, które w dużej mierze mają przecież na celu okazanie szacunku zmarłemu. Nagrobek musi być również wykonany z najwyższej jakości, trwałych materiałów. Wpływa to na wytrzymałość konstrukcji, jak i jej estetyczny wygląd. Ściany urnowe, czyli kolumbaria również znajdują się w naszej ofercie. Wykonujemy je według otrzymanych projektów, jak i możemy stworzyć taki projekt dla klienta. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami, a także cmentarzami. Nasze ściany urnowe mogą mieć różne wymiary, wybarwienie, ilość miejsc pochówku.

Kolumbarium wykona Kamieniarstwo Zając

Kolumbarium ma zazwyczaj właśnie postać ściany na urny. W ten sposób zajmuje znacznie mniej miejsca, przy czym na danej powierzchni pochowanych może zostać nawet kilkadziesiąt zmarłych. Ponad 30-letnie doświadczenie pozwala nam realizować wszelkie zamówienia, a także profesjonalnie w nich doradzać. Możemy wykonać grobowce własny projekt, nie tylko na urny, ale też na tradycyjne trumny. Poza tym oferujemy wyroby budowlane i wykonujemy prace okazjonalne – zachęcamy do kontaktu!

No Comments

Post A Comment