Producent kolumbarium gwarantuje najlepszy projekt i wykonanie ściany urnowej

producent kolumbarium - kamieniarstwo-zajac.pl

Producent kolumbarium gwarantuje najlepszy projekt i wykonanie ściany urnowej

Listopad to miesiąc, w którym najczęściej przychodzą nam na myśl sprawy ostateczne, jak i osoby, których już niestety z nami nie ma. Wielu klientów właśnie teraz zastanawia się nad budową grobowca, który pozwoli zastąpić dotychczas odwiedzane miejsce pochówku lub też po prostu pomieści całą rodzinę, chcącą ze sobą spoczywać. Kamieniarstwo Zając – producent kolumbarium wykonuje najlepsze projekty, dopasowane do wszystkich oczekiwań klientów. Sprawdź, dlaczego warto właśnie z nami podjąć współpracę.

Dlaczego kolumbarium a nie zwykły grobowiec?

Na myśl o pochówku nadal do głowy w pierwszej kolejności przychodzi nam tradycyjny nagrobek na trumny. Niewielu klientów zwraca się do firmy od razu z prośbą o projekt grobowca na urny. Jednak kolumbaria stają się coraz popularniejsze, zwłaszcza u naszych zachodnich sąsiadów. Ich zalet jest bardzo wiele i często przeważają one w podjęciu decyzji o budowie ściany urnowej.

Można do nich zaliczyć chociażby zdecydowanie tańszą budowę oraz pochówek niż w sposób tradycyjny, gustowny wygląd kolumbarium, oszczędność miejsca na cmentarzu, jak i kwestie większej higieny. Skremowane ciało nie rozkłada się już bowiem w glebie, ale prochy zmarłej osoby są po prostu przechowywane w sterylnych warunkach w urnie.

Kolumbarium jest również praktyczniejsze. Przez to, że zajmuje mniej miejsca, można pochować w nim całą rodzinę. Dla wielu osób ma to szczególne znaczenie.

Producent kolumbarium podpowiada najlepsze rozwiązania

Produkcja kolumbarium wymaga przede wszystkim użycia wysokiej jakości materiałów. To one zagwarantują piękny wygląd, jak i wysoką trwałość grobowca na urny. O tym, z jakich materiałów korzystamy w Kamieniarstwo Zając pisaliśmy w artykule na naszym blogu: https://kamieniarstwo-zajac.pl/grobowce-wlasny-projekt-z-czego-sa-wykonywane/ . Nasze doświadczenie w pracy z różnymi z nich pozwala na wykonanie projektu zawsze zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Z chęcią doradzamy w wyborze materiału, jak i odpowiedniego projektu. Jesteśmy otwarci na wykonanie kolumbarium z gotowego projektu, który przyniesie do nas klient, ale i tworzymy go od podstaw. Każdy nagrobek to szczególny produkt, tworzony na zamówienie, więc bardzo ważna jest dbałość o każdy detal. Przykładamy więc ogromną wagę do precyzyjnego wykonania, jak i wykończenia kolumbariów.

Podpowiadamy również, jak duże kolumbarium wykonać na danym miejscu, wykupionym na cmentarzu. Wymiary ściany urnowej to jeden z kluczowych aspektów w jej projekcie. Na szczęście każde kolumbarium może mieć wąską podstawę, ale niemal dowolną wysokość. Jeśli więc klient oszacuje, jaką liczbę nisz na urny powinno mieć kolumbarium, dostosowujemy do tego koncepcję.

Kamieniarstwo Zając – zaufaj firmie z tradycjami

Nie tylko w listopadzie warto pomyśleć o eleganckim miejscu spoczynku dla naszych bliskich zmarłych. W szczególności, kiedy dotychczas odwiedzany grobowiec nie wygląda już estetycznie i wymaga renowacji. Często jest ona mało opłacalna w stosunku do ceny kolumbarium. Producent Kamieniarstwo Zając oferuje projekt i wykonanie ściany urnowej, która godnie zastąpi stary nagrobek.

Zachęcamy do kontaktu. Wykonujemy nowoczesne, jak i tradycyjne nagrobki. Budowa kolumbarium to coś, w czym od dawna się specjalizujemy. Zapraszamy także do zapoznania się również z innymi naszymi usługami.

No Comments

Post A Comment